• Op. Dr. Dürdane Keskin'in Web Sitesine Hoşgeldiniz. Soru, Görüş ve Randevularınız İçin İletişim Kısmından Bize Ulaşabilirsiniz...

Meme Onarımı

Kadınlarda en sık görülen kanser türü meme kanseridir. Ortalama 8 kadından biri bu hastalığa yakalanmaktadır. Günümüzde tedavisi mümkün olmakla birlikte, tedavi çoğu zaman meme kaybı ile sonuçlanmaktadır. Kanser tedavisiyle birlikte meme kaybı da hastaların psikolojisini etkilemektedir.

Meme kanseri erken yakalandığında eş zamanlı yerine koyma tedavisi yapılabilmektedir. Hasta meme kaybı psikolojisini hiç yaşamadan bu dönemi atlatabilir. Meme kanseri tedavisi genel cerrahlar tarafından yapılmaktadır.  Doktorunuzdan talep ettiğiniz taktirde işbirliği ile eş zamanlı yerine koyma tedavisi yapılabilmektedir. Daha önceden kanser nedeniyle memesi alınan hastalara da yerine koyma ameliyatı yapılabilmektedir. 

Yerine koyma ameliyatı hastanın kendi dokusu veya protez ile yapılabilmektedir. Ameliyat yöntemi hastadan hastaya değişmektedir. Ameliyat süresi ve iyileşme süreci yönteme göre değişmektedir. 

Meme büyütme estetiği hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın. 

Sosyal Medyada Paylaş:

Bunlar da İlginizi Çekebilir

genital-bolge-estetigi

Genital Bölge Estetiği

Genital estetik ülkemizde kadın plastik cerrahların en sık yaptığı ameliyatlardan bir…

Devamını Oku
meme-kucultme-estetigi

Meme Küçültme Estetiği

Toplumda büyük göğüs daha güzeldir tabusu mevcuttur. Halbuki aşırı büyük göğüsler vüc…

Devamını Oku
meme-buyutme-estetigi

Meme Büyütme Estetiği

Günümüzde göğüsler kıyafet içinde saklı kalsalar da, kadınların psikolojisini etkilem…

Devamını Oku